Çağlar boyu füme bir kaburga

Leila

Global Mod
Global Mod
Günaydın Meslektaşım Gabriel Sanchez bu yıl bize Babalar Günü için harika bir tarif getirdi: babasının yaptığı füme kaburga (yukarıda), Gabe'in harika olduğu Lockhart, Teksas'taki Kreuz Market'te yemek pişirirken her zaman yaptığı yemeğe bir saygı duruşu. büyükbabası ondan önce kömürleri işletirdi.

Gabe bu hafta Haberler için bunların hepsini yazdı. Kızartmayı gece boyunca salamurada kurutursunuz (bunu Cumartesi günü yaparsınız, böylece Pazar günü hazır olur), sonra iç sıcaklığını yaklaşık 120 dereceye getirmek için için için yanan bir ateşin yanında düşük sıcaklıkta birkaç saat yavaş yavaş pişirirsiniz. göğüs eti gibi daha sert bir kesim için gereken süre. Daha sonra üzerine pekmez sürülüyor, üzerine bol miktarda iri tuz ve taze çekilmiş karabiber serpilip yüksek ateşte kızartılıyor, böylece yumuşak, sulu etin üzerinde kalın, maun-kahverengi bir kabuk oluşuyor.

Önerilen tarif

Füme birinci sınıf kaburga

Tarifi görüntüle →

Her şeyin yarım saat beklemesine izin verin ve tatlı, biberli bir Texas Hill Country duman sinyaline sahip olun: tüm babalar ve onları sevenler için saf Sanchez yemeği. Makarna ve peynir, lahana salatası, jalapeno turşusu ve patates salatası ile servis edebilirsiniz, ancak damak tadınız Teksas'ta sonsuza kadar sürmezse, tuzlu ve sirkeli kızarmış patates ve bir yığın ızgara kuşkonmaza aldırmazsınız.

Popüler kültür izleyicileri için diğer lezzetler: Pazar kahvaltısı için sosisli ve yumurtalı patates güveci (alternatif olarak nane ve yoğurtlu meyve salatası); Öğle yemeğinde Sriracha ve turşulu fıstık ezmeli sandviçler; Akşam yemeğinde ananas salsalı harika ızgara domuz pirzolası.

Ayrıca bu Beyaz Fasulyeli Miso Pırasa ve bu Sebze Tofu Köri'yi de seviyorum. Hafta sonları, özellikle de babaları onurlandırırken, Fransız usulü tost her zaman uygundur. Ve bu pişmiş bufalo kanatları muhteşem. Bir kaseye bundan yarım kilo dökün ve Mets maçından önce öğleden sonra yaşlı adamı oturtun. Kutsal yazıları yanlış hatırlıyor olabilirim ama dünyaya bu yüzden gönderildiğine inanıyorum.

Haberler Cooking'de bu hafta sonu hazırlayabileceğiniz binlerce ve binlerce tarif daha var. Evet, bunları okumak için aboneliğe ihtiyacınız var. Abonelikler çalışmalarımızı destekliyor ve devam etmesini sağlıyor. Henüz abone olmadıysanız bugün abone olmayı düşünür müsünüz? Teşekkürler. (Babalar ve diğer sevdikleriniz için hediye abonelikler de mevcuttur!)

Teknolojimizi anlamıyorsanız yardım isteyin. Bize Cookingcare@Haber adresinden ulaşabilirsiniz; birisi size geri dönüş yapacaktır. Ya da öfkeden roket ya da sevinçten elma göndermek istiyorsanız doğrudan bana yazabilirsiniz: foodeditor@Haber. Her mektuba cevap veremiyorum. Ama elime geçen herkesi okuyorum.

Bunun taze kiraz veya tuzlanmış morina ile hiçbir ilgisi yoktur, ancak bugün, Amerika Birleşik Devletleri bayrağının 1777 yılında İkinci Kıta Kongresi kararıyla kabul edilmesini kutlayan Bayrak Günü. İşte Bayrak Kodu: Düşündüğünüzden daha fazla kural var.

Ben gerçekten “Bay”a bayıldım. Hulu'da “Arada”.

Lütfen Haberler Magazine'den CJ Chivers'ın New England'ın balıkçılık filosundaki opioid krizi ve bir adamın ölümünün nasıl değişime yol açtığını okuyun.

Ve son olarak Soccer Mommy “Lost”la geri döndü. Yemek yaparken dinleyin, pazar günü görüşürüz.