Dört Harika Dondurulmuş İçecek (Ve Onlarla Ne Yenir)

Leila

Global Mod
Global Mod
Mutlu sıcak hava dalgası! Yedek olarak geri döndüm ve bu haber bültenini yaz boyunca sevgili Nikita'mızla dönüşümlü olarak yazmaya devam edeceğim.

Bahsi geçmişken, New York'ta yazlar sıkıcı gelebilir. Belki gerçekten sıkıldım – ya da sadece Los Angeles'a taşınmam gerekiyor (şaka!) – ama sıcaklık 30 derecenin üzerinde olduğunda normal çekme ve işe gidip gelme işkenceye dönüşebiliyor. Rahatlama: tatil hissi veren bir içki içmek. Tam olarak neyi kastettiğimi biliyorsun: alkollü, beyni donduran içecekler.

İşte favorilerimden bazıları ve bu bir yemek bülteni olduğu için onlarla birlikte yemeniz gerekenler.

Burada işiniz bittiğinde, Haberler Yemek Editörünün ülke çapındaki en iyi 22 pizzacı arasından seçtiklerine göz atın ve pek çok heyecan verici yeni pizza çeşidi tanıtın. En sevdiğiniz pizza mekanını bize bildirin ve ardından Brett Anderson'ın Amerikan pizzasının hikayeli tarihine katkılarını okuyabilirsiniz.

Aydınlık ve nemli, burgerle

Pürüzsüz, sıkıcı kokteyllerden gelen donmuş içeceklerden dolayı akşamdan kalmalık çektiğiniz için bu bilgiyle ilgilenmiyorsanız, o zaman bilin ki, biraz şuruplu tatlı olan dondurulmuş içeceklerden bile nefret ediyorum. Bu içeceklerin hiçbirini size asla tavsiye etmem.

On yılın büyük bir kısmını donmuş içecekler hakkında sohbet ederek geçirdim. Annenin harabesiNoLIta'daki yerel, her duruma uygun barım (bir dalış barı ile bir kokteyl barının ortasındadır). Kathleen Turner adı verilen buzdolabı büyüklüğündeki bir dondurulmuş içecek makinesinde dönen sulu kar kokteyllerinin malzemeleri oldukça sık değişiyor. İçeceğe şu anda Squalor Squad adı veriliyor ve rom, Campari, hindistan cevizi, yaban mersini ve narenciyenin pembe, güzelce dengelenmiş bir karışımı. Ve bunlardan birkaçı sonra, gizli soslu, bol turşulu ve Old Bay serpilmiş waffle kızartmasıyla harika bir bar burgerine hazır olacaksınız.

18 Spring Caddesi (Elizabeth Caddesi)

Coney Adası margarita içmek içindir

Coney Adası'ndaki bir standtan donmuş bir margarita alacağımı düşünebilir miydim? Margarita Adası? Hayır, gerçekten yapmadım. Ancak bunun, Wonder Wheel'e bakan Luna Park'ın hemen yanında, son derece eski ve kesinlikle Coney Adası benzeri bir bar olan Margarita Adası'ndan resmi özür dilediğimi unutmayın. Klasik dondurulmuş margarita ekşi, kremsi ve tadından daha güçlüdür; harika bir dondurulmuş içeceğin tüm özellikleri.

Bunun yasal olup olmadığından emin değilim ama Coney kanunsuz bir yer gibi hissettiği için, margaritanızı bir blok ötedeki tahta kaldırıma götürün ve yaz davranışınızın zirvesinde Nathan'ın sosisli sandviçiyle veya Tom'un kızarmış balığıyla birlikte için.

1105 Bowery Caddesi (Batı 12. Cadde)

“Bu yeşil içecek”

Florida esintili bar komodor Kaldırımın çizgili çim sandalyelerle dolu olduğu ve burgerlerin kokteyl şemsiyeleriyle kaplı olduğu Williamsburg'da, içeriden öğrenilen bir tüyo dışında her şey var. Bununla birlikte, dondurulmuş mojitoları cezai olarak küçümsenmeye devam ediyor. Herkes kendi adını taşıyan içkiyi içer, temelde donmuş piña colada, ama benim “o yeşil içecek” dediğim şeyi yerler ve uyurlar.

Barın arkasındaki bir blenderde o kadar çok taze nane ile sipariş üzerine yapılıyorlar ki sonuç aslında biraz romlu bir nane limonlu slushie oluyor. Kasırga bardağında ve evet, yaz tanrılarının iradesine uygun olarak kokteyl şemsiyesiyle servis ediliyor. Sıcak Tavuklu Sandviç sipariş etmek insani bir şeydir, ancak Cadillac Nachos'u sipariş etmek ilahidir. Nacholar, bol miktarda kişniş, yeşil soğan ve dilimlenmiş turpla servis edildiğinde en iyisidir ve New York'taki Güneyliler, bu şehirde beyaz queso bulmanın değerini anlayacaklardır.

366 Metropolitan Caddesi (Havemeyer Caddesi)

Şarküteri bölümünden saf meyveli slush

Belki kokteyl istemezsin. Senin hayatını bilmiyorum! Şehir merkezinin sunduğu en büyük lezzetlerden biri de bodega: meyveli slush A&N meyve dükkanıAşağı Doğu Yakası'nda. Su ve buzla karıştırılmış ve ekstra geniş pipetli bir şarküteri kabında servis edilen bir tür dondurulmuş meyveyi seçersiniz. Çilekli limonlu sulu karışımın tadını dışarıda uzanmak için tasarlanmış ahşap paletlerde veya güneşli bir sandviç için Regina's Grocery'ye doğru bir yürüyüşle çıkarmak en iyisidir.

25 Kanal Caddesi (Essex Caddesi)