Harry Hamlin bahçıvanlığa Marslı sayesinde başladı

Leila

Global Mod
Global Mod
Aktör Harry Hamlin “Bolognese”yi İtalyanlar gibi telaffuz ediyor ve sondaki “e” harfini telaffuz ediyor. Yeğeni şef Renee Guilbault, son hecesinin “s” ile bitmesiyle bunu bir Amerikalı gibi telaffuz ediyor.

Ama patates, patates. AMC+ ve IFC'deki beş bölümlük yemek pişirme serileri “Harry Hamlin ile Mutfakta” ile mutlu bir buluşma noktası buluyorlar; hatta yukarıda adı geçen, eşi aktris Lisa Rinna'nın yaptığı makarna sosu konusunda bile. realite şovunun oyuncu kadrosundan biriydi 'Beverly Hills'in Gerçek Ev Hanımları' dizisi tartışmalara yol açtı.

“Anne Rice'ın Mayfair Cadıları”nda da rol alan 72 yaşındaki Hamlin, “Gittiğim her yerde insanlar bana iki şey söylüyor: 'Aman Tanrım, karını seviyorum' ve 'Sosunu nereden alabilirim?' bir video görüşmesinde. Ayrıca uzay yolculuğundan, Yüksek Sierralardan ve büyükbabasının Kanada cin içtiği saklanma yerinden de bahsetti. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

Haftalık oyunculuk dersleri

Kariyerim boyunca ders aldım. Mükemmele ulaşmanın imkansız olması nedeniyle bu mesleği seçtim. Uzman olamazsın. Tamam, Meryl Streep gibi biri uzmandır. Ama daimi öğrenci olacağım. Ve her hafta bir şeyler öğreniyorum çünkü ben başrol oyuncusunun bedenine sıkışıp kalmış bir karakter oyuncusuyum.

2

Temiz enerji

Bu kutsal kâse. Bu kadar uzun süre hayatta kalacağımızı varsayarak, insanlık önümüzdeki 100.000 yıl boyunca enerjisini bu şekilde üretecek.

3

Yüksek Sierralarda yürüyüş

Yalnızsanız hayvanlar sizden korkmaz. Geyikler size doğru geliyor ve ayılar sizden kaçmıyor, bu da sorun olabilir. Bu yüzden tek başına yürüyüş yapmak oldukça harika bir deneyim. 12.000 feet yüksekliğe çıkıp dağ keçilerinin dahi ulaşamayacağı yerlere ulaşıyorum.

4

Mutlu kadın mutlu hayat

Daha doğru sözler hiç söylenmedi.

5

Muskoka, Ontario'daki aile kulübesi

Büyükbabam 1920'lerde Buffalo'da avukat ve yarı zamanlı yargıçtı. O da cini severdi ama 1920'lerde Buffalo'da cin içmek yasa dışıydı. Ancak sınır ötesi geçiş tamamen yasaldı. Böylece o ve hepsi cin tutkunu olan ama aynı zamanda kurallara göre oynamayı ve yasaları çiğnememeyi seven arkadaşları, esasen yasal olarak sarhoş olmak için kuzeye yöneldiler.

6

Şarkı söylemek ve şarkı yazmak

Eğer oyuncu olarak başarılı olmasaydım alternatifim rock yıldızı statüsü olurdu.

7

Bonnie Raitt Bank

Yaşadığım ev ulusal bir ormanın kenarında ve burası da Bonnie Raitt'in büyüdüğü yer. Evi satın aldığımda orada yıllardır John Raitt'e ait olan küçük bir bank vardı. Bonnie 1997 yılında babasıyla birlikte geldi ve şöyle dedi: “Ne yaparsanız yapın, asla çocukları bu eve sokmayın; çünkü 16 yaşına gelip ehliyetinizi alana kadar burada sıkışıp kalacaksınız.” Burada oturup gitar çaldım ve bütün öğleden sonra ağladım.” Bunun gerçekten berbat olduğunu söyledi. Ben de dedim ki, “Bonnie, bu senin için işe yaradı.”

8.

Uzay yolculuğu

Ulusal Uzay Topluluğu'nun yönetim kurulundayım ve babam bir roket bilimcisiydi ve NASA olarak anılmadan önce Jüpiter programı olarak adlandırılan programın başkanıydı. Uzaya hayranım. James Michener, Space adında bir kitap yazdı ve ben bunun mini dizisini Apollo 18'de komuta modülü pilotu olduğum yerde yaptım, ama bu asla gerçekleşmedi. Ama astronot olmak gibi bir arzum yok. Asla olmak istemediğim birçok insanı canlandırdım.

9

Shakespeare

1977 yılında Fulbright bursuyla Moskova Sanat Tiyatrosu'nda eğitim gördüm. Daha sonra Brejnev ve Carter insan hakları konusunda büyük bir kavgaya tutuştular ve vizemi iptal ettiler. Fulbright'lılar “Londra'ya gidip Shakespeare çalışmanızı istiyoruz” dediler. Stanley Donen benden George C. Scott'la “Film Filmi” yapmamı istemişti, ben de onu geri çevirdim. Sonra annem, “Bu filmi çekiyorsun çünkü ölmeden önce George C. Scott'la tanışmak istiyorum” dedi. Ama Shakespeare her zaman kalbime yakındı.

10

Bahçıvanlık

Pandemi sürecinde yaklaşık bir buçuk hafta boyunca taze sebze yoktu. Ben de eve gittim ve hemen bir bahçe diktim. Bolonez sosunu domatesimle yaptığımda inanılmaz oluyor. Patates gerçekten çok kolay. Marslı filminden ilham aldım. Ben de 'O Mars'ta yapabiliyorsa, ben de arka bahçemde yapabilirim' dedim.