Sandviç Tarifleri – Haberler

Leila

Global Mod
Global Mod
Günaydın En sevdiğiniz süpermarket sandviçi hangisi? New York'ta favorilerim Brooklyn'deki Defonte's'teki sıcak rosto, Patchogue'daki Del Fiore's'taki Carmine's Special ve Orient'teki Country Store'daki lahana salatası Reuben.

Kızarmış istiridyeli bir po'boy için doğrudan New Orleans havaalanından Parkway'e, pastırma için de LAX'ten Langer's'a gittim. Hiç Lowell, Massachusetts'teki Saigon Sandviç Evi'nde Bánh Mì yediniz mi? Yoksa Anchorage'daki Urban Greens'teki hindi denizaltısı mı? Bunları listenize eklemelisiniz.

Sandviçler lezzetli hikayeler anlatır, duymamız ve tekrarlamamız gereken hikayeler. Bu hafta meslektaşlarım sandviçlerle dolu bir masa hazırladılar – New York City'yi tanımlayan 57 sandviç – ve bu hafta sonu bunlardan birkaçını evde yapmak istiyorum.

Her şeyden önce bu Hellim, roka ve domatesli sandviç (yukarıda) Williamsburg, Brooklyn'deki Baby Blues Luncheonette'den. Bu, Jake Marsiglia'nın BLT'ye Yunan övgüsü, pastırmanın yerini peynir aldı ve buzdağının yerini limonlu kırmızı soğanlı roka salatası aldı.

Önerilen tarif

Hellimli, rokalı ve domatesli sandviçler

Tarifi görüntüle →

Bu cumartesi öğle yemeği, ardından da ev yapımı bir versiyon geliyor. kimyonlu baharatlı kuzu burger akşam yemeği için Xi'an Famous Foods'tan İngiliz çöreğiyle. Sonra güzel bir kahvaltının ardından krep Ve Kremalı meyveler Pazar sabahı ben de olacağım Söylenti değirmeni Yıllardır restoranı Saltie'de servis yapan Caroline Fidanza'nın talimatıyla öğle yemeği için sandviç: haşlanmış yumurta, pancar turşusu ve havuç, kapari, otlar, beyaz peynir ve yenibahar baharatlı mayonez Focaccia. Vay canına.

Peki Pazar akşamı akşam yemeği için? Başka bir sandviç değil. Bunun yerine, serbest stilde bir yemekle bir tanesinin yapısını bozacağım Izgara karides ve sosu yırtıp sürüklemek için bir somun ekmek ile birlikte hafifçe yağ ve kırmızı şarap sirkesi ile tatlandırılmış bir yığın soğuk, kıyılmış buzdağı marul. Tadı harikadır, özellikle de karidesleri soymazsanız, bütün olarak pişirirseniz ve misafirlerinizden bir gazete masa örtüsünün üzerinde açgözlülükle parmaklarıyla yemelerini isterseniz.

Haberler Cooking'de bu hafta sonu yemek pişirmenizi bekleyen binlerce tarif daha var. Bunları okumak için bir aboneliğe ihtiyacınız var. Abonelikler önemlidir. Çalışmalarımızı destekliyor ve devam etmesini sağlıyorsunuz. Henüz abone olmadıysanız bugün abone olmayı düşünebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Peki teknolojiyi yönetebilmeniz gerekmez mi? Daha sonra yardıma ihtiyacınız olursa bizi arayın. Bize Cookingcare@Haber adresinden ulaşabilirsiniz. Birisi sizinle iletişime geçecek. Veya bir yöneticiyle konuşmak isterseniz bana yazabilirsiniz: foodeditor@Haber. Her mektuba cevap veremiyorum. Ama elime geçen herkesi okuyorum.

Panini ya da ızgara peynirle alakası olmasa da Ann Powers'ın Joni Mitchell'in biyografisi Traveling'e yeni başlıyorum ve sanırım bana katılmak isteyebilirsin.

Maine'deki cam yılan balıkları. Bu, büyük paralar kazandıran bir balıkçılık ve bu hafta New Yorker'da Paige Williams için öldürücü bir hikaye.

Gill Partington, London Review of Books'ta büyük ölçekli edebi sahteciliklerle ilgili bir kitap hakkında büyüleyici bir eleştiri yazdı: “Olası tipografik önemsiz şeyler ve şeri partilerine dayanan, beklenmedik olsa da sürükleyici bir gerilim.”

Ve son olarak Jelly Roll'dan yeni bir şarkı: “I Am Not OK”. Yine de: “Hepimiz iyi olacağız.” Sandviçinizi yerken dinleyin, Pazar günü görüşürüz.