Yaz için bir linguine tarifi

Leila

Global Mod
Global Mod
Yazın tadı nasıl? Sosisli sandviçin tuzlu tadı için mi? Çilekli dondurmanın kremalı balsamından sonra mı? Bir avuç yaban mersinin tatlı ve ekşi notasından sonra mı?

Haberler Yemek Pişirme editörlerimizden biri geçtiğimiz günlerde aşağıdaki linguine tarifini “tadı yaz gibi olan bir makarna” olarak tanımladı ve ben de hemen onu arzuladım. Siz de bu tarz tarifleri seviyorsanız tam size göre bir koleksiyonumuz var: Rengarenk ve güzel yaz makarnaları. (Bu aynı zamanda tüm zamanların en iyi NYT Yemek tariflerimizden birini de içerir: Yaklaşık 8.500 yorum ve beş yıldızla Melissa Clark'ın Kremalı Fesleğenli Mısır Makarnası.)

Ne pişiriyorsun? Yaz yemeklerinden bir isteğiniz var mı? Dearemily@Haber adresinden bana yazın. Sizden haber almaktan her zaman mutluyum.

2. Lomo Saltado (domatesli kızarmış dana eti)

Christian Reynoso'nun bu doyurucu kızartması, Çin ve Peru unsurlarını birleştiren bir mutfak olan Chifa mutfağıdır ve kesinlikle lezzetlidir. Biftek dilimleri, sarımsak-çili-misket limonu soya sosunda biber, soğan, domates ve patates kızartmasıyla servis ediliyor.

3. Sarımsaklı Alfredo fasulyesi

Carolina Gelen'in sade, son derece kremsi, sarımsak aromalı fasulyeleri, kiler temellerinin dahice bir karışımıdır. Makarna yok, sadece fasulye ve bol miktarda sarımsak. Bu tarifin beş yıldızı ve övgü dolu yorumları var.

Bu tarife göz atın.

4. Kararmış tavuk göğsü

İşte Kia Damon'un inanılmaz lezzetler sunan basit bir tekniği. Bu Cajun Usulü Tavuk muhtemelen buzdolabınızda saklayabileceğiniz en kullanışlı ürünlerden biridir. Dilimleyebilir ve salatalara (tavuk Sezar gibi) atabilir, makarnayla karıştırabilir, sandviçlere veya harika tacolara doldurabilir veya sadece pirinç ve sebzelerle servis edebilirsiniz.

Bu tarife göz atın.